Karım ve yeni aldığımız köpeğimiz

Merhaba, ben Murat 36 yaşında ve Almanya’dan yaziyorum. Esimle 13 seneden beri evliyiz ve çocuğumuz olmadığı için bir köpek almaya karar verdik. Karim ben isteyken, dışarı çıkarır dolaştırır ve en azından biraz vakit geçirir diye Hayvan yurduna giderek birlikte bir köpek seçmeye karar vedik. Kafesleri dolaşırken gözümüze tüysüz ve bayağı büyük bir cins köpek gördük ve hemen yanına yaklaştık. Tüysüz olması bizim isimize gelirdi, çünkü evin içinde tüyleriyle uğraşmak istemiyorduk. Yanına yaklaştığımız gibi kafesin kapısına atladı ve kuyruğun sallayarak bizi sevimli bir şekilde karşıladı. Kararımız kesindi, bu köpeği alacaktık. Bakıcılardan birini çağırarak fiyatını sorduk ve 150 Euro ya anlaştık. Tasmasını takarak arabaya bindik ve hiç yabancılık çekmeden arka koltuğa geçti ve oturdu. Eve gitmeden köpeğin aksesuarlarını, mamasını ve birkaç oyuncak aldık. Eve aksam üzeri döndük ve televizyon karşısına oturduk.
Senelerden beri bizimleymiş gibi, köpekte geldi önümüzde yatıp televizyona bakıyordu. Çok eğitimli ve temiz bir köpek aldığımız için çok memnunduk. Saat gecenin 1i olmuştu ve yatmaya karar verdik. Çok geçmeden ikimizde dalmışız. Yatak odasını kapısını kapatmadım, eyer havlarsa sesini duyar kalkarım diye, nede olsa bizimle ilk gecesi. Saat 3 sıraları bir şapırtı sesiyle uyandım. Ne göreyim, bizim köpek yatağımıza cıkmış, karimin amini yalıyordu. İkimizde geceleri sıcak olduğu için çırıl çıplak yatarız ve karim biraz delice yattığı için, bacakları ayrık olarak yatıyordu. Kafamı kaldırdığımda, köpek karimin aminin önüne yatmış amini yalıyordu. Karımda uyku sersemi benim yaladığımı sanarak gözleri kapalı olarak zevkini çıkarıyordu. Buna şaşırdım ve karimi dürterek uyandırdım. Karim bunu görünce köpeği kovmaya kalktı ama benim ısrarımın üzerine hiç tepinmeden yalamasına devam ettirdi. Bun manzara üzerine benim sikimde kazık gibi olmuştu ve daha ileri gitmeye karar verdik. Karim dönerek köpeğin önünde diz çökmesini istedim ve fazla bir vakit kaybetmeden, dedigimi yapti. Karim köpeğe doğru domalmış halde bekliyordu, bunu gören köpek karimi arkadan bir kaç kez yaladıktan sonra sırtına abandı ve sikini çıkararak karimin amini aramaya başladı. Bunu görünce acıdım ve elimle köpeğin sikini tutarak, karimin aminin ağzına götürdüm ve birden abanarak sikini sonuna kadar karimin amina soktu. Sert ve hızlı vuruslar yapıyordu ve bu da karıma çok zevk veriyordu ki, inleyerek boşalmaya başladı. Köpek hala karimi sikiyordu ve sanki amini parçalayacak şekilde sokup çıkarıyordu. Köpekte zevke gelmiş ki, birden karimin içinde patladı ve döllerini tam içine pompalamadan sikini karimin amindan çıkardı. Bunu görünce sikine yapıştım ve karıma ağzına almasını istedim. Biraz itiraz etti ama sonunda ağzına alıp emmeye başladı. Birbirimize bakıp, acaba bir sapık köpek mi aldık diye konuşmaya başladık. Belki de bizden önce olan sahipleri bu köpeği alıştırmışlardı ama ne kadar öğrettiklerini merak ederek bir deneyime kalkıştık. Benim sikim hala kazık gibi olduğu için, köpeğin arkasına geçtim ve götünü okşamaya başladım. Buna karşılık vererek, götünü bana doğru kaldırıyordu ve okşamama izin veriyordu. Kuyrugunu kaldırarak, sikimi biraz tükürük sürerek götüne doğru yaklaştım. Sikimin kafasını deliğine bastırıyordum ve hiç itiraz etmeden ne yapacağımı bekliyordu. Bundan cesaret alarak, sikimi göt deliğine bastırmaya başladım. İnanılmaz bir şeydi bu, ilk kez bir köpek sikiyordum ve zevkliydi de. Ben sokup çıkardıkça köpek acayip sesler çıkarıyor ve sanki bundan zevk alıyordu. Yaklaşık 5 dakika siktikten sonran, içinden çıkarmadan patladım ve tam olarak içine boşaldım. Evet, çok zevkliydi ve herkese tavsiye ederim, bir köpek götü kadın götü kadar zevkli sikiliyor.Sikimi çıkardım ama bundan sonra olanı hiç beklemezdim.

1 yorum:

  1. teşli BAYANLAR Ben kaan 0.5.3.8.5.8.1.5.6.2.9.İSTANBULda Real Sex İstiyorsanız Gizlilige Önem Veren,Gizli aşk ilgi sevgi sexs zevk kaçamak mutluluk arkadaş dost arayan bayanlar sadece bayanlar arasın evli dul bekar fark etmez fantazı arkadasınız sırdasınız sms watsap carı

    YanıtlaSil