Ben liseli Esra - Bakirelik hikayem

Adım Esra. Ben meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim. Okulun son haftalarıydı, ben her zamanki gibi eteğimi kıvırmış okula gittim. O gün biyoloji dersimizin konusu üremekti. Ben konuya tamamen duygusal yaklaştım ve bir an kendimden geçtim. Derhal benim boşalmam gerekiyordu. Sabah olduğundan ve devamsızlık sorunu olduğundan eve de gidemiyordum, ama benim boşalmam lazımdı. Tenefüste okulun yanından gecen bir bahçıvandan havuç aldım. Artık karar vermiştim o havuç sayesinde boşalacaktım. Havucu tuvaletin çöp kovasına attım. Ders başladı.
Midem bulanıyor diye hocamdan izin aldım ve tuvalete gittim. İlk işim havucu çöpten almaktı. Havucu aldım güzelce yıkadım birazda sabunladıktan sonra doğru tuvaletin kabinine. Havucu amıma sürtüp boşalmaya çalışıyordum. Ama sadece sürtmek beni kesmedi. Ve sokmaya karar verdim ama daha bakireydim. Bu yüzden sadece ucunu sokmaya karar verdim. Bu sokuş beni daha da etkilemişti. Bir an kendime mukayyet olamadım ve havucun yarısını içime aldım. İşte o an bekâretim bir havuç tarafından gitmişti. Artık havucun tamamını içime alabiliyordum bu arada da çok acı çekiyordum. Artık ayaklarım yerden kesilmişti. Bir melek gibi uçuyordum. Ve büyük bir patlamayla patladım. İnanın zevk suyum kanla beraber süzüle süzüle ayaklarıma kadar iniyordu. Sonra hemen tuvalet kâğıdıyla bacaklarımı temizledim. O sırada tenefüs zili çaldı. Ben o kalabalıktan yararlanarak havucu sınıfa soktum. Akşam eve geldiğimde de aynı işi tekrarladım. Ama bu sefer kalın tarafını ilk sokuyordum. Çok acıyordu kalın tarafını amıma yerleştirdim. Yavaş yavaş ittiriyordum. Tamamı girmişti. Çok acı çekiyor evde de kimse olmadığı için rahatça bağlıyordum. Sok çıkar işlemini 2 3 kez tekrarladıktan sonra, birden havucun ince tarafı elimde. Kalın tarafı amımda kalmıştı. Çok acı çekiyor ve korkuyordum. Hemen ıkınmaya başladım. Tam o sırada annem geldi. Ben tuvalette bu işi yaptığımdan biraz daha zamanım vardı. Ikınıyor ve içimdekini çıkarmaya çalışıyordum. Hafif kırık taraf çıkınca hemen tuttum çıkardım. Daha sonra bir daha havuçla hiç yapmadım. Şimdi yeni tercihim patlıcan. Bir erkekle denicim fakat korkuyorum.

1 yorum:

  1. teşli BAYANLAR Ben kaan 0.5.3.8.5.8.1.5.6.2.9.İSTANBULda Real Sex İstiyorsanız Gizlilige Önem Veren,Gizli aşk ilgi sevgi sexs zevk kaçamak mutluluk arkadaş dost arayan bayanlar sadece bayanlar arasın evli dul bekar fark etmez fantazı arkadasınız sırdasınız sms watsap carı

    YanıtlaSil